متفرقه

امکانات سایت شرکتی

امکانات سایت شرکتی

وب سایت شرکتی، بخش بسیار مهمی از یک تجارت آنلاین بوده و علاوه بر داشتن یک وب سایت ، برای انواع کسب و کارها اهمیت زیادی دارد.

طبق تحقیقی که در سال 2018 بر روی کسب و کارهای کوچک انجام شد. کمتر از دو سوم کسب و کارهای کوچک،دارای وب سایت بودند. وهمچنین در حدود 20 درصد از آن‌ وب سایت‌ها با موبایل سازگار نبود و اکثر موضوعات مرتبط با طراحی یک وب سایت را رعایت نکرده بودند.
در ادامه‌ی این مقاله از طراحان سیستم  به  امکانات  مهم  سایت های شرکتی میپردازیم پس با طراحان سیستم همراه باشید.

امکانات سایت های شرکتی

1-صفحه اول

در این قسمت از صفحه یک نمای کلی از شرکتتان، شعارتان و نمونه کارها ، خدمات و اطلاعات تماس قرار خواهد گرفت.

2- صفحه نمونه کارها

در این قسمت تمام نمونه کار ها بر اساس دسته بندی قرارگرفته و هر کدام از نمونه کارهایی که دارای جزییات بیشتر هستند، در آن شرح کامل ازفعالیت شرکت شما برای کاربران به چشم می خورد.

3-صفحه خدمات

به طور کامل و واضح لیست تمامی خدماتی که درشرکت ارائه خواهید داد را شرح دهید.

4-صفحه تصاویر

تصاویر مربوط به گواهینامه ها ، محصولاتان و خدمات شرکت و تصاویری از داخل مجموعه و … در یک صفحه می توانید قرار دهید.

5-صفحه درباره ما

این صفحه باید دارای قسمت های مختلف مانند تاریخ شروع فعالیت ، توضیح درباره سازمان و … باشد. همچنین این صفحه بهتر است دارای قسمت تیم ما نیز باشد تا اعضای آن سازمان را بر اساس مرتبه در سازمان طبقه بندی کنیم . دارای لینک شبکه های اجتماعی و توضیح مختصر به همراه تصویر اعضا در این قسمت نیز می تواند قرار گیرد.

6-صفحه تماس با ما

آدرس شعب مختلف شرکت، اطلاعت تماس، اطلاعات شبکه های اجتماعی و فرم تماس باما را دریک صفحه قرار دهید که کاربران بتوانند از طریق این فرم پیشنهادات ونظرات خود را ارسال کنند. همچنین یک نقشه گوگل برای نمایش شعبه های مختلف سازمانی می توان یک نقشه گوگل قرار دهید.

7-معرفی شرکت های همکار

در این قست شرکای تجاری خود را معرفی کرده و یا برای آن ها لینک وب سایت ولگو قرار دهید.

8-صفحه نمایش محصول یا خدمات

شما نسبت به فعالیتی که دارید محصولات خود را تعریف و معرفی کرده و برای آن ها توضیح کامل و عکس از محصول‌تان را قرار دهید.

9-صفحه کارمندان و فیش حقوقی

فیش حقوقی کارمندان را به صورت اکسل یا دستی می تواند توسط مدیر یا فردی که به این قسمت دسترسی دارند انجام شود. سپس کارمندان با ورود به قسمت کاربران سایت و با وارد کردن شماره پرسنلی و رمز عبور فیش حقوقی خود را مشاهده کنند.

10-امکان انتشار مقالات

در این قسمت با قرار دادن مقالات و اخبار شرکت میتوان مطالب خود را در دسته بندی های که تعریف شده قرار دهید و آن ها را منتشر کنید.

میتواند بخش های مختلفی نیز داشته باشید. حتی بیشتر از قسمت های ذکر شده و همچنین قابل گسترش باشد.بنابراین با کارشناسان طراحان سیستم در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *