آموزش قبل از طراحی سایت

ربات تلگرام چیست و چه کاربری در وب سایت دارد؟

ربات تلگرام چیست و چه کاربری در وب سایت دارد

امروزه با گسترش فضای مجازی، تلگرام نیز در زمره اپلیکیشنهای پرطرفدار دیده میشود برخی از کارفرامایان عزیز نیز از گروه یا کانال تلگرام بهره میبرند.

یکی از قدرتهایی که در سوشیال مدیاها وجود دارد این است که ویترین خوبی برای معرفی محصول و یا توضیحات کافی برای شناساندن آن محصول باشد. از این رو طراحان سیستم نیز دست بکار شده و برای کارفرمایانی که در تلگرام گروه و یا کانال دارند شیوه ای نوین بکار گیرد.

همانطور که میدانید تولید محتوا در کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام و به طور کلی کلیه سوشیال مدیاها به یک امر سخت تبدیل شده و اگر کارفرما نتواند تولید محتوای مناسب برای این فضا داشته باشد به سرعت طرفداران و دنبال کنندگان خود را از دست خواهدداد.

ما این دغدغه را با طراحی ربات تلگرام برطرف نمودیم…

ربات تلگرم ما میتواند در وب سایت شما جستجو کرده و مطالب و یا محصولی که در وب سایت خود معرفی میکنید در کانال و یا گروههایی که مدیر آن شما هستید انتقال دهد. میبینید به همین سادگی میشود دغدغه تولید محتوا در کانال تلگرام مرتفع شود.

خصوصیات مهم ربات تلگرام ما

  • انتقال محتوای مقالات + عکس های شاخص همراه با لینک مستقیم جهت مطالعه
  • انتقال محصولات + عکس های شاخص، قیمت، توضیحات و تخفیفها همراه با لینک مستقیم خرید
  • انتقال نمونه کارها + عکس های شاخص، توضیحات همراه با لینک مستقیم مشاهده
  • هرگونه محتوای دلخواهی که در وب سایت خود میخواهید در کانال تلگرام شما منتقل شود.

شما با داشتن یک سایت وردپرسی و یک کانال تلگرامی میتوانید ربات تلگرام را نیز در وب سایت خود فعال نموده و از مزایای گفته شده بهره مند شوید. البته همانطور که میدانید تلگرام در ایران کار نمیکند برای حل این مشکل ابتدا باید منبع سایت خود را (هاست) در خارج از کشور انتقال داده و با این کار محدودیت انتقال اطلاعات را از ربات تلگرام بر میدارید.

حال ممکن است شما در نظر بگیرید وقتی برای ربات تلگرام نیاز باشد هاست را خارج از کشور ببرم آیا سرعت سایت کاسته نمیشود؟ در پاسخ به این سوال نیز راهکاری وجود دارد که کلودفلر و توزیع محتوا در CDN نیز این مشکل را حل کرده و حتی سایت هایی که مجهز به کلودفلر شوند از سایت هایی که هاست آنها در ایران است سرعت بالاتری خواهند داشت.

پس یادتان باشد اگر هاست خارج از کشور دارید این قابلیت وجود دارد که بتوانید در وب سایت خود ربات تلگرام داشته باشید. اگر تمایل دارید در فرم ثبت درخواست تیک ربات تلگرام را نیز بزنید.