آموزش قبل از طراحی سایت

طراحی اختصاصی سایت

طراحی اختصاصی سایت

طراحی سایت اختصاصی چیست؟

ما به سه نوع طراحی سایت، طراحی اختصاصی میگوییم.

  1. سایت هایی که از یک مدل خاص الگو برداری می شود.
  2. سایت هایی که طراحان سیستم تضمین میدهد مشابه الگوهای آن سایت را برای شخص دیگری نمی سازد.
  3. طراحی بر اساس در الگویی خود ساخته

در ادامه این مقاله به جزئیات طراحی اختصاصی می پردازیم.

طراحی اختصاصی سایت در سبزوار

سایت هایی که از یک مدل خاص الگو برداری می شود.

شما ممکن است الگویی در ذهن خود پرورش دهید به عنوان مثال دوست دارید یک سایت مشابه دیجیکالا، ترب، باسلام و … داشته باشید با همان الگوها و همان طبقه بندی دسته ها، طراحان سیستم میتواند رویای شمارا به حقیقت مبدل کند.

حالا باید در زمانی که درخواست طراحی سایت را اعلام میکنید  تیک طراحی اختصاصی را بزنید و الگوی خود را برای ما ارسال کنید.

ما پس از برسی اولیه و تایید تیم طراحی نیاز شما را برطرف خواهیم کرد.

سایت هایی که میخواهید الگوی آن به کسی غیر شما منعکس نگردد.

گاهی ممکن است سایتی بخواهید که بزینس پلن شما در اجرای این سایت گنجانده شود. حال آنکه کسی اگر از الگوریتم های شما مطلع شود میتواند از سایت شما الگو برداری و یا کپی سازی نماید. طراحان سیستم با محافظت از اطلاعات سری شما نظیر بزینس پلن، الگو درآمد و پلنهای توسعه با حفظ محرمانگی این نوع سایت را نیز به عنوان طراحی اختصاصی پنداشته و همواره در حفظ اسرار آن کوشا خواهد بود

بدیهی است ما نمیتوانیم مانع الگو برداری دیگران از روی یک سایت شویم ولی اکیدا این موضوع را اعلام میکنیم این محرمانگی همواره و تا همیشه نزد ما محفوظ خواهد ماند.

طراحی اختصاصی در الگویی خود ساخته

گاهی ممکن است برروی کاغذ یا نرم افزار های طراحی الگویی پرورش دهید و نیاز دارید آن الگو به عنوان یک سایت طراحی و پیاده شود، این نوع سایت ها نیز از همین الگو تبعیت میکند.

به نمونه کارهای ما در طراحی اختصاصی توجه کنید

جمع بندی: هنگامی که شما یکی از موارد بالارا در طراحی سایت خود داشتید در زمانی که ثبت درخواست طراحی سایت می کنید حتما میبایست تیک طراحی اختصاصی را بزنید.

اگر در ذهنتان الگویی دارید اینجا بهترین نقطه برای شروع رویای شماست/ طراحان سیستم حرفه ای ترین شرکت طراحی سایت در ایران، خراسان رضوی و شهرستان سبزوار