آموزش قبل از طراحی سایت

سیستم پیامک فروش در سایت

سیستم پیامک فروش در سایت

پنل پیامک فروش چیست؟

پنل پیامک فروش ابزاری ست برای کسب رضایت مشتریان.

یکی از راه‌های اصلی افزایش سریع فروش، استفاده از پنل اس ام اس و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی است. هزینه اطلاع‌رسانی پیامکی برای کسب‌و‌کارها بسیار مقرون‌به‌صرفه است. حتی اگر قصد ارسال پیامک تبلیغاتی را نداشته باشید، تهیه پنل اس ام اس کمک می‌کند یک بانک جامع از شماره موبایل مشتریانتان داشته باشید و در مناسبت‌های مختلف از طریق پنل پیامکی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

سامانه پیامکی چگونه کار می‌کند؟ سامانه پیام کوتاه، یک نرم‌افزار اینترنتی تحت وب مانند جیمیل و دراپ باکس است که شما از طریق مرورگر خود (گوگل کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر) یا اپلیکیشن موبایل می‌توانید با نام کاربری و کلمه عبور وارد آن شوید. با این ابزار می‌توان به‌صورت انبوه (یا حتی تکی) پیامک تبلیغاتی یا اطلاع‌رسانی ارسال کرد.

کاربردهای پنل پیامک فروش

کاربرد‌های پنل پیامک فقط به قابلیت‌های ارسال پیامک تبلیغاتی برای جذب مخاطب محدود نمی‌شود. با پنل پیامکی می‌توانید وفاداری مشتریان خود را افزایش دهید تا همیشه در ارتباط با شما باقی بمانند و نسبت به شعارهای تبلیغاتی رقیبانتان بی‌تفاوت باشند. اگر لازم بود موردی را به اطلاع همه کاربران خود برسانید، ورود به پنل اس ام اس و استفاده از آن بهترین گزینه است.

اتصال پنل پیامکی به نرم‌افزارهای حسابداری؛ کاربرد دیگر استفاده از سامانه اس ام اس
بخش عمده‌ای از کاربرد سامانه پیامکی برای تبلیغات است؛ اما در کنار تبلیغات و تهیه بانک شماره موبایل، پنل اس ام اس کاربردهای دیگری هم می‌تواند داشته باشد. در بعضی از فروشگاه‌ها پس از صدور فاکتور، یک پیامک تشکر از خرید برای شما ارسال می‌شود. برای انجام این کار نیازی به برنامه‌نویسی پیچیده نیست! کافی است نرم افزار حسابداری را به پنل اس ام اس متصل کنید تا بعد از ثبت فاکتور امکان ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم شود.

قابلیت‌های سامانه پیام کوتاه؛

با استفاده از پنل اس ام اس کسب‌و‌کارتان را دگرگون کنید
سامانه‌های ارسال پیام‌کوتاه قابلیت‌های کاربردی فراوانی را در اختیار مدیران بنگاه‌های اقتصادی قرار می‌دهند. امکاناتی که می‌توانند کسب‌و‌کارهای مختلف را دگرگون کرده و میزان فروش را افزایش دهند. در ادامه این قابلیت‌ها را بررسی می‌کنیم.

  • ایجاد باشگاه مشتریان توسط پنل پیامکی؛

راه‌حلی کاربردی برای ارتباط مداوم با مشتریان
اکنون می‌دانیم که پنل اس ام اس چیست و چقدر می‌تواند کسب‌و‌کارمان را رونق بدهد. در یک سامانه پیام کوتاه امکانات متعددی وجود دارد که کار بازاریابی را راحت می‌کنند. ابزارهایی مانند ارسال پیامک تبریک تولد، ارسال پیامک خودکار اقساط، سیستم کدخوان و تأیید اصالت کالا، کارت ویزیت الکترونیکی و باشگاه مشتریان کمک می‌کنند که تعامل خود با مشتری را افزایش دهید و مشتریان وفادار داشته باشید.

  • کاربری آسان و راحت؛

قابلیتی مهم و کاربردی برای کاربران
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پنل اس ام اس، سادگی کار با نرم افزار پنل پیامکی است؛ اینکه کار با این برنامه نیاز به دانش تخصصی خاصی نداشته باشد. برای استفاده از سامانه پیام کوتاه نیازی به دستگاه خاصی نیست و شما با استفاده از موبایل، لپ‌تاپ، تبلت و هر وسیله‌ای که به اینترنت وصل شود می‌توانید از سامانه پیامک استفاده کنید.