متفرقه

طراحی سایت در سبزوار

طراحی سایت در سبزوار

سبزوار کجاست؟ و طراحی سایت در سبزوار چه اهمیتی دارد؟ سبزوار یکی از شهر های بزرگ استان خراسان رضوی در 260 کیلوکتری مشهد مقدس به سمت تهران و یکی از کهن ترین شهر های کشور با مساحتی بیش از 37.5 کیلومتر مربع و جمعیتی 243700 نفر (سرشماری سال 1395) میباشد.

سبزوار یکی از قطب های اقتصادی در شرق کشور و یکی از بزرگترین شهر های استان خراسان رضوی محسوب می شود و تولیدات کشاورزی صنایع دستی و همچنین کلوچه های  خوشمزه عسل های ارگانیک و … این شهر از سوغاتی های مهم این شهر هستند. علاوه بر سوغات های دیدنی و خوردنی این شهر بزرگانی چون ابولفضل بیهقی استاد محمود دولت آبادی دکتر علی شریعتی از بزرگان و نامدارن این شعر که نشان از فرهنگ شور و شعور مردم این دیار است محسوب میگردند.

یکی از دغدغه این دیار بازارگشایی در فضای مجازی است و این امر باعث شده بسیاری از شرکت های سودجو با نام های متفاوت طراحی سایت در سبزوار را پیشه خود کنند و با اینکه هیچ اصالت سبزواری نداشته و هیچگونه سرمنشا از این شهر نداشته توانسته اسند در گوگل رنک گرفته و به کلاهبرداری در شهرستان سبزوار با طراحی وب سایت های بی کیفیت بپردازند.

کافیت سری به گوگل بزنید و طراحی سایت در سبزوار را سرچ کنید میبینید بسیاری از این شرکت ها حتی شماره تماس های مربوط به استان خراسان ندارند و برای اینکه بهتر به این موضوع بپردازیم اعلام میکنیم شماره تماس های استان خراسان با کد 051 شروع شده و سرشماره تلفن های سبزوار 44 می باشد.

لذا اعلام میکنیم جایگاه گرفتن در گوگل لزوما نشان از ریشه این شرکت ها در این شهرستان نیست.

شرکت طراحان سیستم (ITUNIFY) به عنوان اولین و بزرگترین شرکت طراحی سایت در سبزوار با دفتر مرکزی خیابان مطهری بین مطهری 6 و 8 ساختمان آسمان طبقه سوم مشغول به فعالیت می باشد.

اگر چه این مقاله سمتی به سوی گلایه گذاری داشت ولی حداقل این آگاه سازی نسبت به همشریان خودم به عمل آمد که قبل از انجام هر کاری ابتدا به آدرس و شماره تماس های گذاشته شده در این وب سایت ها توجه فرمایید.