متفرقه

تبلیغات در گوگل چیست و چگونه قیمت گذاری می شود؟

تبلیغات در گوگل چیست و چگونه قیمت گذاری میشود

یکی از بهترین و موثرترین روش های تبلیغاتی تبلیغات در گوگل است.

اگر شما میخواهید تبلیغات شما فقط به کسانیکه دنبال خدمات و محصولات شما هستند، به معرض نمایش گذاشته شوید موثرترین روش تبلیغاتی، تبلیغات در گوگل (google AdWords) است. به عبارتی دیگر وقتی کاربر بروی کلمه کلیدی که برای تبلیغات سایت خود قرار داده اید کلیک میکند، هزینه از حساب شما کسر خواهد شد. هدفمند بودن تبلیغات برای مشتریان و همچنین انعطاف پذیری در بودجه تنها برخی از مزایای این سرویس است.

ویژگی ها:

  • دیده شدن در نتایج موتور جستجوی گوگل
  • پرداخت به ازا کلیک
  • سرمایه گذاری با بودجه کم
در واقع با تبلیغات در گوگل با کلمه های کلیی که انتخاب کرده اید در سریعترین زمان ممکن در صفحه اول گوگل خواهید بود و همچنین به ازا هر کلیک که کاربر بروی لینک وب سایت شما انجام دهد هزینه از حساب شما کسر خواهد شد.
 

امکاناتی که این سرویس گوگل برای شما دارد:

به راحتی میتوانید با سایت هایی که در صفحه اول نتایج گوگل هستند رقابت کنید.

مخاطبان خود را بر اساس معیار های مختلف با نگاه به کلمه کلیدی که انتخاب میکنید انتخاب کنید.

با توجه به اینکه از این سرویس رقبا هم میتوانند استفاده کنند پس کلماتی انتخاب کنید که رقبا ندارند و برای خود این کلمات را در نظر بگیرید.

برای بودجه خود میزان برداشت تعیین کنید که بودجه شما به سرعت تمام نشئ و برای آینده نیز برنامه تبلیغاتی داشته باشید.

یکی از مهمترین موضوعات اداه دار بودن تبلیغات است پرا که رقبا نیز یا ادامه تبلیغات دارند و یا اینکه ممکن است با کسر بودجه مواجه شوند و اینحاست که تبلیغات شما میتاند از رقبا چند پله شمارا جلوتر بیاندازد.

آنالیز کردن مخاطبان و رصد آنها

یکی از کارهایی که در تبلیغات در گوگل باید انجام بدهید آنلیز کردن مخاطبان است، همیشه سعی کنید رفتار کاربر در سایت را آنالیز کنید و اگر جایی از سایت گیر میکنند و یا اینکه سوالی دارند آن سوال را در پرس های متداول پاسخ دهید و همچنین مراخل خرید در سایت را ساده سازی کنید که کاربر خسته و گیج نشود و تجربه خوبی با سایت شما با خود همراه داشته باشد.

ویژگی های دیگر تبلیغات در گوگل

شروع در مدت کوتاه

بازگشت سرمایه

پشتیبانی حرفه ای

امکان تعیین کشور هدف

امکان تعیین ساعت بازدید

امکان تعیین نمایش دستگاه

برای مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید