آموزش قبل از طراحی سایت

زرین پال چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

زرین پال چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

درگاه پرداخت اشتراکی زرین پال چیست؟

درگاه پرداخت اشتراکی زرین پال، یک روش ایده‌آل برای مدیریت مالی کسب‌ و کارهایی است که در آن درآمد حاصل از فروش محصولات یا خدمات، در سهم‌های ثابت یا متغیر میان شرکای تجاری تقسیم شده و به صورت جداگانه به حساب هر شخص واریز می‌‌شود.

در همین راستا، زرین پال یک شرکت ایرانی در زمینه ارائه زیرساخت‌های پرداخت برای فعالین حوزهٔ تجارت الکترونیکی و تسهیل انتقال وجوه به صورت الکترونیکی فعالیت می‌کند، که امکان خرید بر بستر اینترنت و به صورت آنی را ممکن می‌سازد و امروزه بیش از یک‌میلیون کاربر از خدمات آن استفاده می‌نمایند.

درگاه پرداخت اینترنتی، از خدمات زرین‌پال به‌شمار می‌رود که جهت بهبود فرایند مالی مشاغل خرد و کلان، به واسطهٔ فروش محصولاتشان در مقایسه با دیگر روش‌ها نظیر پرداخت در محل تعبیه شده‌است.

از مهم‌ترین ویژگی‌های درگاه پرداخت زرین‌پال، قابلیت مسیردهی هوشمند مشتریان به سریع‌ترین درگاه پرداخت با بیش‌ترین نرخ تراکنش موفق است. درگاه پرداخت اینترنتی از قابلیت اتصال همزمان به درگاه‌های متنوع و معتبر شاپرکی برخوردار است. به این صورت‌که کاربران را به سریع‌ترین و مطمئن‌ترین درگاه بانکی منتقل می‌کند و باعث افزایش درصد تراکنش‌های موفق می‌شود.

درگاه پرداخت اشتراکی چگونه کار می کند؟

درگاه پرداخت اشتراکی، درآمد حاصل از فروش هر محصول را در همان لحظه‌ای که تراکنش صورت می‌گیرد و قبل از ورود مبلغ به حساب شاپرک (زرین پال)، به نسبت‌هایی که قرار است بین چند نفر تقسیم شود، تقسیم می‌کند و حساب افرادی که به عنوان شرکای تجاری معرفی شده‌اند انتقال می‌دهد.

نکاتی تکمیلی از شرکت درگاه پرداخت زرین پال:

زرین پال به ازای هر تراکنشی که با کمک درگاه خود صورت می‌دهد، مبلغی را به عنوان کارمزد دریافت می‌کند.

معمولا میزان کارمزدی که این شرکت به ازای هر تراکنش دریافت می‌کند، درصدی است، نیازی نیست که در مورد پرداخت کسر بزرگی از فروش خود به این شرکت نگران باشید. همچنین سقف کارمزد زرین پال که برای تمام خدماتش تعیین شده است، برای تضمین مقرون‌به‌صرفه بودن سرویس‌های این شرکت، کافی هستند. با استفاده از زرین پال با خیال راحت می‌توانید محصولات ارزان‌قیمت یا گران‌قیمت خود را به فروش برسانید و نگران امنیت یا کلاهبرداری نباشید.

درگاه پرداخت زرین پال برای سایت های فروشگاهی ، شرکتی و انبارداری مورد نیاز می باشد.

مزایای استفاده از درگاه پرداخت اشتراکی زرین پال

ایجاد حس اطمینان میان شرکای تجاری: اطمینان به درگاه پرداخت اشتراکی، موجب افزایش حس اطمینان در شرکای تجاری می‌شود.

آسان‌سازی امور مالی میان شرکای تجاری: استفاده از درگاه پرداخت اشتراکی در واقع نیاز شما به فرایندهای پیچیده حسابداری را از میان می‌برد. زیرا تمام مبالغ سهم شرکا به صورت کاملا دقیق از سوی زرین پال حساب شده و از سمت زرین پال نیز واریز وجه صورت می‌گیرد.

سرعت‌دهی به فرآیند تسهیم درآمد میان شرکاء: بدون شک تسهیم درآمد در همان لحظه انجام تراکنش در مقایسه با انتقال وجه به یک حساب و تقسیم آن در مرحله بعدی، باعث سرعت بخشیدن به فرآیندهای مالی میان شرکای تجاری می‌گردد.

امکان واریز سهم شرکاء به صورت خودکار یا دستی: همن طور که قبلا به آن اشاره کردیم، با توجه به مدل انتخابی تسهیم از سمت پذیرنده، امکان واریز سهم با استفاده روش خودکار و یا دستی وجود دارد.

انواع درگاه پرداخت اشتراکی :

 
درگاه پرداخت اشتراکی به دو صورت قابل استفاده است: ثابت و شناور.
 

درگاه پرداخت اشتراکی ثابت:

در این مدل از درگاه پرداخت اشتراکی، شما می‌توانید با نسبت‌های از پیش تعیین شده مشخص کنید که درآمد کلی شما از یک درگاه پرداخت به چه نسبتی میان شما و شرکاری تجاری‌تان تقسیم شود.
 

درگاه اشتراکی شناور:

درگاه اشتراکی شناور برای کسانی مناسب است که در طول زمان و یا نسبت به هر کدام از محصولات خود می‌خواهند درصد نسبت‌ها و یا افراد را تغییر دهند. در این صورت زرین پال برای تغییر کدهای درگاه اشتراکی و تنظیم آن توسط خود کاربر، یک دسترسی ایجاد می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *