متفرقه

بهانه های رایج برای نداشتن سایت

بهانه های رایج برای نداشتن سایت

بهانه های رایج برای نداشتن سایت، باعث عقب افتادگی بعضی از کسب و کارها شده است. خیلی از صاحبان کسب و کار سایت ندارند و براین باورند دلیلشان برای سفارش ندادن طراحی سایت منطقی است. در این مقاله به هفت بهانه ی رایج برای نداشتن سایت پاسخ می دهیم. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، این مقاله را از دست ندهید.

1. بلد نیستم با وبسایت کار کنم

این بهانه، کاملا به جاست ولی قانع کننده نیست. شما وقتی به طراحان سیستم سفارش طراحی سایت میدهید، ما کار با وبسایت را به صورت کامل به شما اموزش میدهیم  تا بتوانید با آن کار کنید. علاوه بر این، پشتیبانی طراحان سیستم به صورت مادام العمر در خدمت شماست که تمامی مشکلات شما را با سایت برطرف کند.

2. من در شبکه های اجتماعی فعالم. پس به وبسایت نیاز ندارم…

اینکه در شبکه های اجتماعی فعال هستیدخیلی خوب است. اینکه فروش مناسبی هم دارید عالی است. ولی باز هم وبسایت لازم است تا مشتریانتان را حفظ کنید و از طریق سایت، مشتریان جدید هم پیدا کنید. تجربه ی ما در ایران ثابت کرده است که امکان دارد شبکه های اجتماعی فیلتر شوند درست مثل همین روزها که اینستاگرام فیلتر شده و ارتباط شما با مشتریان قطع شده است. وقتی شبکه های اجتماعی فیلتر شوند، حتی اگر مردم بخواهند مجدد به آن شبکه اجتماعی برگردند، مدت زمانی طول میکشد. بنابراین قطعا فروش شماکاهش چشمگیری خواهد داشت.

اصلا شبکه های اجتماعی برای ثبت و سفارش خرید و فروش طراحی نشده اند. در حال حاضر تنها کارایی شبکه های اجتماعی این است که از طریق پیام یا انتشار پست، محصول شما را بفروشند… نه میتوانند قیمت ها و فاکتور ها را ثبت کنند. وحتی نمیتوانند تخفیف ها را اعمال کنند. .. در صورتی که یک وبسایت همه ی این ها را دارد. برای خواندن اینستاگرام بهتر است یا وب سایت این مقاله را مطالعه کنید

3. رقبای کاری من وب سایت ندارند.

اگر رقبایتان وب سایت ندارند، خیلی بهتر است… پیشرفت شما با داشتن وب سایت نسبت به  آنها چشمگیر می شود. شاید باورتان نشود ولی 61 درصد از افرادی که قصد خرید محصولی را دارند، اول آن محصول را در اینترنت جستجو میکنند. خب چرا این افراد سایت شما را پیدا نکرده و از شما خرید نکنند؟

اگر میخواهید درآمد بیشتری داشته باشید، اجازه ندهید هیچ بهانه ای جلوی توسعه کسب و کارتان را بگیرد.

4. زمینه ی کاری من آنلاین نیست.

اهمیتی ندارد که زمینه ی کاری شما چیست!! امروزه انقدر اینترنت فراگیر شده است که همه از آن استفاده میکنند.  اصلا مهم نیست محصولی که شما میفروشید یک محصول مجازی مانند یک فیلم باشد، یا یک وسیله مانند لپ تاپ یا گوشی یا حتی لوازم ارایشی بهداشتی… در هر صورت داشتن  سایت شما را به مشتریان بهتر میشناساند.

پس بهتر است بهانه های رایج برای نداشتن سایت را مطالعه کرده و آنها را کنار گذاشته و سعی کنید با دلیل های منطقی پیش بروید تا درآمد شما چند برابر شود. گاهی ممکن است یک مشاوره خبره بتواند به شما کمک کند که کسب و کار خود را برای داشت سایت به درستی تحلیل کنید.

برای دریافت مشاوره اینجا کلیک کنید

5. نمیتوانم هزینه ای برای ساخت سایت کنم.

درست است که ما از وب سایت به عنوان یک فروشگاه 24 ساعته یاد میکنیم، ولی این دلیل نمیشود که به اندازه ی یک فروشگاه واقعی هزینه ای دربر داشته باشد… نه هزینه ی اجاره و خرید فروشگاه را دارید نه هزینه ی حضور فروشنده… کافیست از یک متخصص بخواهید برایتان یک وب سایت با سایت سازهای موجود بسازد. هزینه ی ساخت سایت با سایت ساز، خیلی کمتر از طراحی سایت اختصاصی است. پس نگران این مسئله نباشید. اگر میخواهید حدودی از هزینه های طراحی سایت رابدانید، با طراحان سیستم تماس بگیرید یا فرم پیش فاکتور ما را مشاهده کنید.طراحان سیستم با بیش از ده سال سابقه و طراحی سایت برای راهنمایی ومشاوره شما درخدمت است.

6. سلیقه ی مردم عوض شده است.

نمیدانیم حالا که شما در حال خواندن این مقاله هستید، پاندمی کرونا کنترل شده یا خیر، ولی در هر صورت آنچه که مسلم است این است که کرونا نه تنها سلیقه ی مردم، که سلیقه ی کارفرماها را هم تغییر داد. دورکاری و خرید اینترنتی محبوبیت فوق العاده ای پیدا کردند، کسب و کارهای آنلاین اعتبار پیدا کرده و مردم متوجه شدند میتوانند به اسانی و بدون خارج شدن ازخانه، هر چیزی که لازم دارند را خریداری کنند. حتی گاهی بدون پرداخت هزینه ی پیک…

7. ثبت سفارش درشبکه های اجتماعی، کاربسیارسختی است.

فرض کنید دارید از طریق اینستاگرام محصولی را میفروشید و روی بعضی محصولات، برحسب قیمتشان تخفیف گذاشته اید، باید چند بار با خریدار مکالمه داشته باشید تا جنس مورد نظرش را انتخاب کند، اگر چند قلم کالا میخواهد، مجموع قیمت آنها را حساب کند، اگر بعضی اجناس تخفیف دارند تخفیف را از مبلغ کم کرده ، هزینه ی ارسال را اضافه کند. وجه را برای شما واریز کرده، وشما درست بودن واریزی را با تخفیف و بدون تخفیف چک کرده، و در نهایت سفارش های او را روی کاغذ یا فاکتور وارد کنید و برای مشتری ارسال کنید…

حالا فرض کنید یک وبسایت دارید. تنها کافیست خریدار به سایت رفته و محصولات مورد نظرش را وارد سبد خریدش کند و ادرسش را در سایت ثبت کند. تمام هزینه ها همراه با در نظر گرفتن تک تک تخفیفات به طورخودکار و بدون یک درصد خطا محاسبه شده و همراه با فاکتور به مشتری نمایش داده میشود. سپس مشتری به درگاه پرداخت هدایت و دقیقا همان مبلغ فاکتور از حسابش کسر میشود. باز هم بدون ذره ای خطا…

8. طراح وب سایت با پشتیبانی خوب سراغ ندارم

این خوب است که شما به فکر طراحی وب سایت افتاده اید اما باید در نظر داشته باشید طراحی وب سایت از یک سو و پشتیبانی آن از سویی دیگر برای شما و کسب و کارتان مهم است پس پیشنهاد میکنیم در درجه اول با شرکت های ثبت شده وارد قرارداد بشوید چره که عمدتا شرکت ها مهاجرت نمیکنند تعطیل نمیشوند و عمدتا از افراد حقیقی قابل اعتمادترند. طراحان سیستم به عنوان یک شرکت تخصصی در بخش طراحی سایت و اپلیکیشن میتواند دغدغه و بهانه های رایج برای نداشتن سایت را کنار گذاشته و با اطمینان خاطر طراحی سایت خود را به ما بسپارید.

برای ثبت درخواست طراحی سایت اینجا کلیک کنید.