آموزش قبل از طراحی سایت

پنل پیامک انبوه و کاربرد آن در سایت

پنل پیامک انبوه و کاربرد آن در سایت

پیامک انبوه چیست؟

پیامک انبوه سرویسی است که امکان ارسال تعداد زیادی اس ام اس به مخاطبان گسترده را به یکباره می دهد. این یک سرویس فوق العاده قدرتمند برای استفاده در کسب و کار شما برای ارسال اس ام اس ایمن، سریع و مستقیم به مشتریان شما در هر مکانی است. اگر مسابقه، کمپین‌های بازاریابی، اعلان‌ها به کارمندان، تبلیغات یا رویدادهایی را اجرا می‌کنید، پیام‌رسانی انبوه بهترین بستر برای ارسال حجم بالایی از پیام‌ها در یک لحظه است.

از آنجایی که پیام‌ها به صورت عمده خریداری می‌شوند، بسیار ارزان‌تر از پیام‌های متنی معمولی هستند که برای ارتباط شخصی با افراد دیگر در تلفن همراه استفاده می‌شوند. در عین حال، پیامک انبوه ارزان تر و به طور قابل توجهی موثرتر از ایمیل و بازاریابی ایمیلی است.

پیامک انبوه مناسب چه کسب و کارهایی است؟

این نوع سرویس پیام کوتاه برای آژانس های تبلیغاتی و بازاریابی، خرده فروشان، مشاغل B2B، موسسات مالی، بانک ها، شرکت های مسافرتی و آژانس ها یا هر نوع کسب و کار و سازمانی که می خواهد لیست مشتریانی ایجاد کند تا به طور منظم به آنها دسترسی پیدا کند و به آنها اطلاع رسانی کند، ایده آل است. این سرویس به هر یک از آنها در کسب وفاداری مشتریان کمک می کند. در عین حال، سرویس پیام‌رسانی انبوه، قابلیت ارتباط سریع با تعداد زیادی از افراد را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، بنابراین می‌توان از آن به صورت «خارج از سازمان» (کمپین‌های بازاریابی، اطلاع‌رسانی به مشتریان از تخفیفات، مسابقات و غیره) یا «داخل سازمان» استفاده کرد. (در داخل شرکت، برای ارسال اعلان به کارکنان).

مزایای ارسال پیامک انبوه 

صرفه جویی در وقت و هزینه اولین مزیت بزرگ استفاده از سرویس پیامک انبوه است. بسیاری از کسب و کارهایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده اند، می توانند با ارسال پیامک انبوه به اهداف بازاریابی و معرفی کسب وکارخود بپردازند.

علاوه برآن با توجه به تعداد کثیر استفاده کنندگان از تلفن همراه، ارسال پیامک انبوه می تواند حجم گسترده ای از مخاطبان را تحت پوشش قرار دهد. بنابراین شما با هر هدفی که پیامک انبوه را ارسال کرده باشید، بازدهی آن بسیار بالا و تقریبا 95 درصد خواهد بود.

سرویس پیامک انبوه امکان ارسال پیامک هدفمند را فراهم می کند . ارسال پیامک انبوه منطقه ای ، ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت و یا برای یک صنف خاص و … در این زمینه قرار می گیرد.
به کار گیری این سرویس امکان گزارش گیری و تحلیل آماری پیامک های ارسالی را برای شما ممکن ساخته و می توانید بازخورد آن را بررسی کنید.
امکان ارسال پیامک به بلک لیست به صورت انبوه وجود دارد.
استفاده از این سرویس بسیار آسان است. شما فقط باید ارائه دهنده خود را انتخاب کنید، حساب خود را ایجاد کنید، لیست مشتریان خود را آپلود کنید، پیام متنی را که می خواهید ارسال کنید ارائه دهید و فقط روی “ارسال” کلیک کنید. و تمام. در عرض چند ثانیه، مشتریان شما پیامی را که برایشان ارسال کرده اید، دریافت خواهند کرد. ضمنا شما دسترسی آنلاین به آمار و گزارش‌ها را خواهید داشت که به شما کمک می‌کند نتایج را تحلیل کنید تا در آینده تصمیمات بازاریابی بهتری بگیرید.
یکی از مهمترین مواردی که در اینجا باید به آن اشاره کرد هزینه های عملیاتی بسیار پایین است. به عنوان مثال، ارسال پیامک های انبوه بسیار مقرون به صرفه تر از تماس های صوتی است. ناگفته نماند که بسیار موثرتر از ایمیل است زیرا میانگین نرخ باز شدن ایمیل در صنعت بسیار متفاوت است، اما به طور متوسط ​​حدود 20٪ است. راز موفقیت پیام‌رسانی انبوه در این واقعیت نهفته است که پیام‌های متنی با حجم بالا به فرستنده اجازه می‌دهد بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی، یک پیام را به تعداد زیادی از گیرندگان ارسال کند.
ارتباطاتی که از این طریق انجام می شود بسیار مقرون به صرفه تر و ارزان تر است و بازده سرمایه گذاری بالاتری را ارائه می دهد. فقط زمان، تلاش و مقدار پول مورد نیاز برای برقراری ارتباط با مشتریان خود را با استفاده از برخی روش‌های سنتی‌تر ارتباط تصور کنید. سپس فقط این را با یک اقدام خودکار مقایسه کنید.
پیامک انبوه یک تولید کننده سرنخ عالی و یک ابزار جستجوگر است؛ زیرا به کسب و کارها این امکان را می دهد تا با افرادی که به خدمات و محصولات آنها علاقه نشان داده اند ارتباط برقرار کنند و با آنها در تماس باشند. یکی از دلایل موفقیت این نوع ارتباط در این واقعیت نهفته است که بیش از 90 درصد پیامک ها در عرض 3 دقیقه پس از تحویل خوانده می شوند. هیچ کانال ارتباطی دیگری نمی تواند چنین درصد موفقیتی داشته باشد!

چرا پیامک اینقدر محبوب است؟

زیرا استفاده از آن بسیار آسان است و در همه تلفن های همراه بدون در نظر گرفتن گوشی های هوشمند یا تلفن های ساده می شود. همه می‌توانند پیام‌های متنی ارسال و دریافت کنند، این فناوری ساده به دانش یا «سواد» فنی خاصی نیاز ندارد، و همچنین به اتصال به اینترنت نیاز ندارد. به همین دلیل است که سرویس پیام‌های متنی انبوه کانال ارتباطی ایده‌آل برای دسترسی و ارتباط با مشتریان است.

کاربردهای عمومی ارسال پیامک انبوه به وسیله پنل اس ام اس

پنل ارسال پیامک کاربرد های وسیع و نامحدودی داشته و شما می توانید بر حسب اهداف خود از آن بهره مند شوید. برخی اهداف ارسال پیامک انبوه به شرح زیر است :

  • فروش محصولات و بازاریابی
  • ایجاد ارتباط دو سویه میان شرکت و مردم ( نظرسنجی)
  • اتوماسیون اداری
  • اطلاع رسانی

در واقع پنل اس ام اس یک قابلیت فوق‌العاده برای برقراری تعامل میان شما و مشتریان است. از طریق سامانه پیامکی، می‌توانید نظرات مخاطبان را دربارهٔ کسب‌وکار خود جویا شوید، مسابقه پیامکی ترتیب دهید و خیلی موارد دیگر که می‌تواند برای کسب‌وکارتان مفید باشد.